خرید و فروش خاویار

Buy and sell caviar

خرید و فروش خاویار

خاویار که با نام مروارید سیاه نیز مشهور است، اکسیر جوانی شناخته شده است و ماده‌ای سرشار از انرژی با مزه بسیار مطبوع است. خاویار از لوکس ترین غذاهای دنیا محسوب می شود. این خوراکی لوکس سرشار از انواع ویتامین ها می باشد.
یکی از نکات مهم هنگام خرید خاویار این است که آن را از مراکز فروش و نمایندگی های معتبر خریداری کنید. یافتن خاویار اصل همواره دغدغه مشتریان و مصرف کنندگان بوده است. متاسفانه برخی افراد سودجو تخم ماهیان دیگر را به‌عنوان خاویار به فروش می رسانند. پس همواره باید دقت داشته باشید که خاویار را از مراکز فروش معتبر خریداری کنید.
ایران بزرگترین تولید کننده خاویار در جهان است. خاویار ایرانی به دلیل کیفیت خوب و طعم عالی در دنیا طرفداران بسیاری دارد.
خاویار خواص بسیار زیادی دارد و این خاص موجب شده است که قیمت خاویار بسیار بالا باشد. مصرف خاویار برای تمام سنین مناسب است.
در ایران به دلیل صید بی رویه ماهیان خاویاری، این نوع ماهی در معرض خطر انقراض قرار دارد. به همین دلیل سازمان شیلات صید ماهی خاویاری را ممنوع کرده است. به دنبال این قانون، مزارع و استخرهای پرورش ماهی خاویاری به وجود آمد. خاویار پرورشی با خاویار دریایی از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارد.
بهترین و گرانترین خاویار، خاویار بلوگا است که از فیل ماهی پرورشی به دست می آید. به دلیل اینکه این ماهی هر دو تا سه سال یک بار تخم ریزی میکند، خاویار به دست آمده از فیل‌ماهی ارزش بسیار زیادی دارد و به تبع، قیمت آن نیز بالاست.
برای خرید خاویار اصل ایرانی با ما تماس بگیرید.

سایت :  www.caviyarco.ir   

شماره تماس : ۰۹۹۰۱۲۴۲۴۱۴

همچنین می توانید با مراجعه به سایت خاویار ایران با ما در تماس باشید.
همواره توجه داشته باشید که خاویار اصل ایرانی کیفیت خوب و طعم بسیار مطبوعی دارد و دانه های آن به هم چسبیده نیست و از هم جداست. رنگ آن نیز خاکستری روشن است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس بگیرید